Tätoveerimine Tallinna kesklinnas!

Meist

Meie meeskond koosneb 5-st inimeset. Tallinna kesklinnas tegutseme 3-s erinevas stuudios.Peame kõige tähtsamaks seda, et hoiame tööalast pinda alati puhtana ja kasutame ainult ühekordseid vahendeid tätoveeringute teostamisel. Klientidele pakkume viisakat klienditeenindust eesti, vene, ja inglise keeles.
Sotsiaalmeedias oleme aktiivsed, ja tätoveerijate tegutsemise järgi saab alati jälgida.
Meeskond
Tanja
Tätoveerija
Reet
Tätoveerija
On Eestist pärit tattoo artist. Alustas tätoveerimisega hobi korras aastal 2012 millest kujunes välja tema igapäevategevus. Aastast 2017 tänasepäevani tegeleb Reet tattoodega iga päev. Tema omapärane käekiri kujunes välja sellistest stiilidest nagu blackwork, illustrations, fantasy art ja black & gray realism. Reet teeb igale kliendile eksklusiivse kavandi ja armastab ennast proovile panna klientide omapäraste ideedega.
Konstantin
Tätoveerija
Konstantin on 28 aastane. Tema kogemus tattoode tegemisega on 1.5 aastat kuid kunsti harrastaja on ta olnud lapsepõlvest saati. Konstantin on meremees ja just kõik tema kavandid saavad valmis siis kui ta käib tööl. Koju tagisi tulles alustab ta tattoode tegemisega, tema põhilinne stiil on oldschool.
Bogdan
Tattoo Artist/ Design Creator
Bogdan, on hea käega kogenud tätoveeria Ukrainast kes kolis Eestisse. Tema alustas tattoodega 3,5 aastat tagasi ja tema töö stiilideks on realism ja black and white, horror, color, coverup. Ta teeb märkamisväärseid töid kuid ainuke miinus on see, et ta räägib ainult vene ja ukraina keelt.Keith
Customers Support & Bookings
Costumer support , time bookings, marketing and payments
Tehtud tööd
Kõik tööd on tehtud tätoveerijate kavandite järgi või tehtud muudatused kui pilt on võetud veebist. Üritame hoida seda joont, et mitte teha ühesuguseid tattoosid-
Vaata postituse ja jälgi meid
10% OFF YOUR FIRST TATTOO
Just type your contacts
Birthday
Ole kursis soodustustega !
Tagasiside
Kui soovid tagaissidet jätta siis võib kirjutada siia Facebook chat
Küsi või broneeri aeg siin!
link suunab sind facebooki messengeri
Tallinn / Estonia 2020